Categories
Golf

Lekcje gry w golfa

Gdzie i kiedy?

Lekcje będą się odbywać w tygodniu i w weekendy. Dokładne terminy podamy wiosną 2023 r. Z uwagi na zainteresowanie większość lekcji będzie się odbywać na polu golfowym pod Warszawą. Planujemy również lekcje w innych większych miastach, jak Wrocław czy Kraków. W jednej lekcji może wziąć udział maksymalnie 10 osób, a spotkanie potrwa ok. 2 godz.

Ramowy program

  • Powitanie
  • Wycieczka po polu golfowym i podstawowe informacje o golfie
  • Rozegranie dołka pokazowego, informacja o sprzęcie
  • Akademia putting
  • Akademia short game lub driving range
  • Rozegranie mini-dołka na akademii BDW
  • Informacja o kursach golfa
  • Podziękowanie

FAQ

Jak przygotować się do lekcji?

Nie są tu konieczne żadne specjalne wcześniejsze przygotowania. Wystarczy dokonać rejestracji na wybrany przez siebie termin. Prowadzący zajęcia trener dostosowuje lekcję do poziomu osób początkujących. Nie musisz mieć ze sobą sprzętu, gdyż piłki i kije zostaną zapewnione przez trenera.

Czy na lekcję golfa należy specjalnie się ubrać?

Tutaj panuje dość duża swoboda, gdyż trudno wymagać, żeby ludzie przychodzili na pierwsze golfowe lekcje ubrani od razu stricte po golfowemu. Miło jest jednak, jeśli byś miał/miała na sobie koszulkę polo, byś nie był/była w dresach, czy w jeansach. Dobrze postawić także na buty sportowe.

Czego dowiem się na lekcji?

Przede wszystkim poznasz główne zasady uderzenia kijem golfowym, czyli jak trzymać kij, jak ustawić się do uderzenia oraz jak wyglądają poszczególne fazy ruchu kijem (tzw. swing). Poznasz także podstawowe zasady zachowania się na polu golfowym.

Dlaczego golf?

Nowość

Golf w Polsce jest wciąż nowym sportem, kojarzy się z czymś ekskluzywnym i niedostępnym.

Dobra zabawa

Golf pozwala na integrację w przyjemnym otoczeniu, z dala od zgiełku miasta,
w otoczeniu zieleni.

Sport dla każdego

W golfie nie ma znaczenia płeć, waga, wiek. Grać może dosłownie każdy niezależnie od przygotowania fizycznego!

Relacje biznesowe

Golf ma zdolność do budowania trwałych relacji zaledwie w ciągu jednej rundy. Podczas gry zacieśniamy więzi i tworzymy środowisko do zawierania późniejszych transakcji.

Sport managerów

W Polsce gra aktualnie ok. 25 tys. osób. Wiele z tych osób to managerowie, członkowie zarządów, właściciele firm oraz wysokiej klasy specjaliści.

Rosnąca popularność

W 2016 roku 16%. W 2017 już 20%. W takim tempie zwiększa się liczba golfistów w Polsce. Pod względem dynamiki jesteśmy jednym z europejskich liderów.

Dlaczego to robimy?

W krajach wysoko rozwiniętych lwia część managerów gra w golfa. W Polsce widzimy ogromny wzrost zainteresowania tym sportem i jako pierwsi chcemy wyjść naprzeciw tej potrzebie.

Stworzyliśmy program “Manager gra w golfa”. Jako B2B razem z magazynem golfowym w Polsce zapraszamy kadrę managerską na bezpłatne lekcje z profesjonalnym trenerem.

Chcemy pokazać, że golf to sport demokratyczny dla każdego, a grać może prawie każdy, niezależnie od wieku czy formy. Jest przy tym doskonałym narzędziem do budowania relacji biznesowych.

Leave a comment